Je kunt bij ons natuurlijk ook terecht voor losse rijlessen, één of meerdere uren per week.
De instructeur die je les gaat geven belt je op en samen maken jullie de afspraken. Bij aanvang van je lesuur betaal je het uur aan je instructeur. Meestal betalen leerlingen een aantal lessen (bijvoorbeeld 5 of 10) vooruit.
De rijschool regelt de aanvraag voor je examen en in overleg wordt er een datum vastgesteld. Meld je nu aan voor losse rijlessen!
Hartstikke bedankt voor de leuke en leerzame lessen, de persoonlijke aanpak maakt deze rijschool tot dé rijschool van Alkmaar en omstreken..!
In één keer geslaagd. Dankzij Samet alle belangerijke punten weten aan te pakken. Duidelijk en concreet tijdens het lessen. Bedankt Samet..!
Geslaagd!!! Melissa super bedankt voor alles! Vooral voor de leuke, gezellige en leerzame lessen. Succes met de rest van je leerlingen!